Fujitsu


2 produktów
Widok oferty
Darmowa
dostawa
od 900zł

Rosnące ceny nowego sprzętu elektronicznego zdecydowanie nie zachęcają do zakupów. Dzieje się tak z co najmniej kilku powodów. Większe koszty za laptopa czy komputer stacjonarny to w głównej mierze efekt inflacji napędzanej pandemią koronawirusa. Nie bez znaczenia jest jednak także nikła dostępność do półprzewodników znajdujących się obecnie na rynku w bardzo małej ilości. Nie można także zapominać o rosnącym popycie na sprzęt elektroniczny w związku z nauką i pracą zdalną. To wszystko sprawia, że kupno nowego laptopa może oznaczać naprawdę spory wydatek. Znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się być nabycie urządzenia poleasingowego, które oferuje te same parametry i stan techniczny jak nowe egzemplarze prosto ze sklepu, ale w porównaniu do nich kosztuje zdecydowanie mniej. Jedną z najlepszych opcji na rynku są laptopy i notebooki pochodzące od uznanego japońskiego producenta Fujitsu.

Co wyróżnia laptopy Fujitsu na tle innych produktów?

Niewątpliwie dużą zaletą tych poleasingowych komputerów osobistych jest stosunek prezentowanej jakości do ceny. Produkty Fujitsu wyposażone są bowiem w podzespoły, które niczym nie ustępują takim uznanym markom jak Lenovo czy Dell. Z tego względu sprzęt elektroniczny od tego japońskiego przedsiębiorstwa jest często pierwszym wyborem dla firm, które poszukują tanich, ale jednocześnie wysokiej jakości komputerów do pracy. Poza tym laptopy Fujitsu znakomicie sprawdzą się do domowego użytku. Mogą bowiem zostać wykorzystane do pracy, ale również dzięki bardzo dobrej grafice czy też procesorowi sprawdzą się do gier. Niezwykle istotny dla przyszłych posiadaczy poleasingowego sprzętu elektronicznego Fujitsu może okazać się fakt, że laptopy posiadają gwarancję na użytkowanie, co przy niskiej cenie może okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Poleasingowy sprzęt elektroniczny Fujitsu

W naszej ofercie znalazły się różne modele laptopów pochodzących od tego japońskiego producenta. Różnią się od siebie parametrami karty graficznej, procesora czy też pojemnością twardego dysku. Posiadany asortyment kierujemy zarówno do osób indywidualnych chcących nabyć dobrej jakości komputery, jak i do właścicieli film pragnących uzupełnić swój stan sprzętowy. Wszystkie prezentowane w tej kategorii produkty zostały przetestowane i są w pełni sprawne pod względem technicznym. Pod względem wizualnym nie różnią się praktycznie niczym od ich nowych odpowiedników. Serdecznie zapraszamy!